Meridia niebieskie kapsułki

Część

niebieskieMam na imię Beata i od 6 lat mieszkam w stanach Madison w stanie Wisconsin. Nie będę się rozpisywać nad swoim życiem prywatnym bo nie o to tu chodzi. Chciałabym tutaj opisać sprawę leku na odchudzanie o nazwie Meridia – Niebieska.

Meridia kupię

Moja koleżanka mieszkająca w Polsce trafiła na ogłoszenie „Meridia 15mg sprzedam” i zamówiła 2 opakowania tego leku z smedyczny.pl (ta sama pani sprzedaje chyba też na tej stronie (meridiasprzedam.plom). Kiedyś brała je jak jeszcze były dostępne w Polsce, przepisywał je lekarz z powodu jej nadwagi ale mniejsza o to.

Jak wspomniałam wyżej zamówiła ten lek 60 szt i otrzymała niebieskie kapsułki w woreczku foliowym, wystraszyła się bo sądziła że otrzyma lek w oryginalnym opakowaniu, sprzedawca odpisał jej że lek jest importowany ze stanów w zbiorczych opakowaniach.

Po tej informacji koleżanka się skontaktowała ze mną i poprosiła mnie o sprawdzenie czy rzeczywiście w stanach lek ten dostępny jest w niebieskich kapsułkach. Dodam jeszcze że w Polsce sprzedawany był w niebiesko białych kapsułkach.

meridia-niebieskie-kapsułkiTrochę poszukałam w internecie jak i popytałam po znajomych w stanach i dość szybko udało mi się ustalić że faktycznie Meridia jest obecnie produkowana wyłącznie w niebieskich kapsułkach, z tego co znajomi mi powiedzieli, którzy kiedyś na własną rękę sprowadzali lek, że bezpiecznie jest przewozić lek bez opakowania, luzem, ponieważ jeżeli celnicy podczas sprawdzania zawartości bagażu czy też paczki zobaczą oryginalne opakowania leku, zostanie on skonfiskowany, dlatego jest przewożony bez oryginalnych opakowań, z tego co udało mi się dowiedzieć to wiele leków przewożonych jest w ten sposób bo jest to jedyna możliwość żeby uniknąć ich konfiskaty przez urząd celny.


Oczywiście jak się tego dowiedziałam od razu skontaktowałam się z koleżanką i ja uspokoiłam. Po rozpoczęciu przyjmowania kapsułek dość szybko się okazało że faktycznie jest to prawdziwy lek bo po prostu zaczęła chudnąć.

Piszę to ponieważ może komuś się przydadzą zdobyte przeze mnie informację, może i jest to prymitywna metoda przewożenia leków luzem, ale z drugiej strony lek jest normalnie na receptę więc nie można go sobie od tak wwieźć do Polski legalnie. Mam nadzieje że mój blog pomoże komuś kto jak moja koleżanka ma wątpliwości co do otrzymanego leku.

Powyższa informacja ma jedynie charakter informacyjny, nie ma na celu namawiania kogokolwiek do zażywania leków odchudzających, zarówno kupowanie jak i sprzedaż leków, które są na receptę bez recepty jest nie legalna.

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>